حتما مطالعه نمایید …

  • فایل گپ منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن فایل گپ ، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه فایل گپ یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه فایل گپ به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین فایل گپ هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.
  • خدمات فایل گپ به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. فایل گپ هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه فایل گپ نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات فایل گپ که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. فایل گپ تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
  • سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و فایل گپ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
  • محتوای موجود در تمامی محصولات ارایه شده توسط سایت فایل گپ بررسی می شوند و محتوای موجود باید بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد با این حال تمام مسئولیت ناشی از وجود محتوای غیر قانونی بر عهده منتشر کننده ( فروشنده ) محصول می باشد و در صورت در خواست مراجع قانونی اطلاعات لازم و درخواستی در اختیار مرجع مربوطه قرار خواهد گرفت حتی اگر این مورد با قوانین سیاست حریم خصوصی تناقض داشته باشد .
  • خریدار موظف است قبل از اقدام به خرید نسبت به ارزیابی محصول مورد نظر خود و بررسی همه جانبه آن اقدام نماید در این مسیر نیز فایل گپ تمام تلاش خود را نموده است تا امکانات لازم در این خصوص را در اختیار خریدار قرار دهد با این حال عدم توجه به ویژگی های محصول و سازگاری آن با شرایط خریدار بر عهده خریدار بوده و مواردی از این قبیل شامل شرایط گارانتی محصول نبوده و فایل گپ مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از بی توجهی به این موارد را ندارد.
  • محصولات و مطالبی که به صورت رایگان در فایل گپ منتشر می شوند شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی نمیباشد و فایل گپ مسئولیتی در قبال این موارد و خسارات ناشی از آن بر عهده ندارد
  • پرداخت وجه به فروشنده در خصوص محصولات و مطالب فایل گپ باید در چهار چوب قوانین و مقرارت مندرج در فایل گپ و فقط از طریق سایت فایل گپ و درگاه پرداخت اختصاصی آن باشد و هرگونه پرداخت وجه خارج از شرایط ذکر شده ممنوع بوده و فایل گپ در این خصوص مسئولیتی نمی‌پذیرد.
  • خصاراتی ناشی از حملات اینترنتی و هک و … بر عهده فایل گپ نبوده و مواردی از این قبیل بر عهده خریدار می باشد.